fbpx

Pulbervärvimine

Pulbervärvimine & seotud teenused

Kui pikk on tööde järjekord?

Järjekord võib varieeruda poolest päevast kuni 10 tööpäevani. Kõige täpsemat infot saab numbril +372 508 32 19. Värvimise aega on võimalik ette broneerida ilma tooteid füüsiliselt meile toomata.

Kui suurt detaili on võimalik värvida?

AHJUD Pikkus Laius Kõrgus
Pikk ahi 14m 1,2m 2,7m
Lühike ahi 8m 1,95m 2,7m

 

Kui rasket detaili on võimalik värvida?

Kuni 2000kg/detail.

Kui pikka maksetähtaega on võimalik saada?

Sõlmides meiega krediidilepingu saame pakkuda kuni 30 päeva maksetähtaega. Pikema tähtaja soovi korral saame aidata faktooringu taotlemisel.

Kuidas kujuneb värvimise hind?

Peamiselt hinnastame detaile ruutmeetri ja jooksva meetri alusel. Jooksva meetriga mõõdame torusid  ja latte, mille ümbermõõt jääb alla 160mm (näiteks 30×30 toru).

Väikedetaile värvime kokkuleppelise tükihinna alusel.

Esineb ka eritöid, mille teostamine on keerukas ja aeganõudev. Sellisel juhul hinnastame vastavalt ajakulule. Kui toote meile detaili, mille hinnastamine ei allu tavapärasele hinnaskeemile, anname Teile sellest enne töö teostamist teada.

Mis aegadel on võimalik kaupa tuua/viia?

Oleme avatud esmaspäevast reedeni 08:00-16:30

Kas teil on värvi RAL……?

Jah –  kõik RAL Classic kataloogi pulbervärvid on meil olemas.

Erivärvid (näiteks NCS ja RAL Effect) on saadaval tellimise peale. Tarneaeg nendele on tavapäraselt 1-3 nädalat.

Kus me asume?

Tegeleme pulbervärvimisega asukohas: Tallinnas, Silikaltsiidi 7

Tasemel pulbervärvi kvaliteedi eelduseks on korralik pinna eeltöötlus.

RAL Tallinna värvitsehhis (Silikaltsiidi 7) on olemas haaveldusruum, millega on võimalik puhastada suurkonstruktsioone roostest, õlidest ja šlakist.
Pakume nii täishaaveldust kui ka kerghaaveldust.

Kui metallipind on haavelpritsiga töödeldud ja saavutatud pinnakareduse profiil, on pulbervärvi nake pinnaga kordades tugevam.

– metallpindade puhastamine vanast värvist
– roostevabade pindade värvimise eelne karestus.
– Kerghaaveldus (sweep blast), mis on vajalik eeltöötlus kuumtsingitud pindade värvimisel.
– Kui teie detaile ei võeta Galv-Est kuumtsinkimises vastu liigse mustuse või korrosiooni tõttu, siis on liivapritsimine hea võimalus neid kiirelt puhastada.

 

Sweep Blast lahendab ära kuumtsingitud ja värvitud metallkonstruktsioonide tootjatele teada tuntud probleemi – värvi koorumise.

Kui peale tsinkimist on tegemata jäetud passiveerimine, tekib tsingi pinnale oksiidikiht, mis hakkab värvi all edasi oksüdeeruma ja värvi lahti lööma

Kui peale tsinkimist on tehtud passiveerimine, siis oksiidi ei teki aga pind on värvi nakkumiseks liiga libe ja värv hakkab maha kooruma.

Sweep Blast, ehk peenhaavliga karestamise käigus avanevad kuumtsingi pinna sees olevad poorid/õhumullid ning pühitakse minema pinna peal olev oksiidikiht. Ühtlasi muutub kogu pind karedaks. See on eelduseks pulbervärvi heale nakkuvusele. Sweep blastimine ei ole vajalik kui kõik pinnad on üle lihvitud. Küsi lisa info@ral.ee.

Kui toote meile kaupa värvimisse, on seoses kauba pakkimisega teil mitu valikut:

1)  Värvimise teenus ILMA pakkimiseta. See tähendab, et peale värvimist võetakse detailid liinilt maha ja asetatakse turvaliselt aluse peale või riiulisse transporti ootama. Sellisel juhul on oluline, et kaubale järgi tulev isik hoolitseks ise selle eest, et kaup transpordi ja mahalaadimise “üle elaks”. See variant sobib teile kui teie töömehed soovivad värvitud kaupa ise veokisse või kaubikusse laadida. See ei sobi kui saadate kaubale järele näiteks mõne transpordiettevõtte, kellele ei ole antud juhiseid turvaliseks transpordiks.

2) Värvimise teenus + lihtpakkimine turvaliseks transpordiks. Te soovite meiepoolset pakkimist ning te olete kaubaga kaasa pannud selge juhendi selle teostamiseks. Tasu pakkimise teenuse eest on sellisel juhul 10% ühe kihi värvimise hinnast. Juhendiks loeme ka seda kui kaup saabub meie juurde samasuguse pakina, millisena ta peab siit lahkuma.

3) Värvimise teenus + komplekteerimine + keeruline pakkimine.Te soovite meiepoolset pakkimist, pakkidesse komplekteerimist või detailide individuaalset pakkimist ning vajadusel ka saatelehtede kleepimist. Sellisel juhul on pakkimisteenuse maksumus 20% ühe kihivärvimise hinnast. Teenus sobib teile kui soovite värvitud kauba saata otse kliendile vaheladustamiseta ja komplekteerimata.

Olenevalt hooajast moodustab 80%-90% pulbervärvimise tarneajast tööde järjekord. Meil saad aja ette broneerida ning oluliselt kiirendada tarnet. Tooted ei pea meie juures füüsiliselt nii öelda elavas järjekorras olema.

Selleks võtke ühendust +372 508 32 19 või info@ral.ee ning täpsustage üle kõik tavapäraselt olulised nüansid:

  • Millist eeltöötlust on vaja detailidele teha?
  • Millist keskkonnaklassi on vaja saavutada?
  • Millist pakkimist soovite värvitud detailidele?
  • Milline peab olema värvikood ja läikeaste? Enamlevinud on poolläikiv 70-80% ja poolmatt 30-40% läikeastmega.
  • Kas soovite meiepoolset transporti?
 • Kas detailid mahuvad meie ahju?

Miks tellida pulbervärvimine meilt?

Enne, kui meie ettevõte hakkas oma klientidele pakkuma pulbervärvimise teenust tegelesime aastaid metallkonstruktsioonide tootmisega. Sellest tulenevalt oleme üks väheseid selle valdkonna ettevõtteid, kes mõistavad meie klientide soove täielikult ning oskavad oma kogemuse põhjal vältida võimalikke kitsaskohti.

Me oleme kokku pannud pulbervärvimise terviklahenduse, mis algab ja lõppeb teie ettevõtte laost kauba pealevõtmisega.

Oma meeskonna pikaaegse töökogemusega oleme teenindanud sadu rahulolevaid kliente ning leidnud endale pikaajalised koostööpartnerid kelle toodangu õigeaegsesse valmimisse ja kvaliteeti omalt poolt panustame.

Põhimõtted, mida ausees hoiame on lihtsad: töö peab valmima kokkulepitud tähtajaks, vastavalt kokkulepitud tingimustele ja alati parima kvaliteediga.

Vaata videost kuidas meil asjad toimivad.

Küsi tasuta konsultatsiooni.