fbpx

Miks valida pulbervärvimise koostööpartneriks RAL Pulbervärvimine?

Meie pulbervärvimise teekond sai alguse aastal 2012. Enne seda tegelesime aastaid metallkonstruktsioonide tootmisega ning paigaldusega, mistõttu kasutasime regulaarselt teiste pulbervärvijate teenuseid.

Aastate jooksul kujunesid meil pulbervärvimise teenuse suhtes teatavad ootused, et tagada valmistatavatele konstruktsioonidele kena välimus, vastupidavus ja ajagraafikus püsimine. Muuhulgas väärtustasime sõbralikku ja meeldivat suhtlust ning mugavust (pakkimine, transport).

Kuna sellist pulbervärvijat meil toona leida ei õnnestunud, võtsime julguse kokku ning otsustasime selleks ise hakata. Ehitasime üles just täpselt sellise pulbervärvimise teenuse, mille järgi me ise aastaid puudust olime tundnud. Usume, et oleme selle ülesandega tänaseks päevaks päris hästi hakkama saanud.  Sellest saigi meie lugu alguse.

Kuna meie ettevõtet käivitavaks jõuks oli tarneaegade vettpidavus, detailide vastupidavus ning murevaba ja mugav teenindus, siis alljärgnevalt oleme lahti selgitanud teksti, piltide ja video abil, miks oleme Teie detailide värvimiseks see kõige õigem partner.

Pulbervärvimine Tallinnas – populaarseim pealinnas.

 

Pulbervärvimise tarneaeg

Tarneaeg on pulbervärvimise teenuse juures (ja ehitussektoris üldiselt) üks tähtsamaid asju, mistõttu pingutame kõvasti, et meie antud lubadused oleksid realistlikud ja peaksid vett. Tänu spetsiaalsele tarkvarale ning kogenud personalile, saame Teile paari tunnise täpsusega öelda, millal on Teie detailide värvimiseks esimene võimalus. Ühtlasi näeme ette ära, kui mõne antud lubaduse täitmisega peaks probleeme tekkima. Sellisel juhul saame varakult võimalikku probleemset olukorda lahendama hakata, et Teie tarneaehel ei kannataks.

Siiski, selleks, et vältida viimase hetke üllatusi ja võimalikke hilinemisi, palume Teil detailide värvimine meie juures ette broneerida ning broneerimisel täpsustada meie müügiesindajaga üle järgmised nüansid:

  • Värvikood (näiteks RAL9005), läikeaste (näiteks 80%) ning pind (sile, liiv, struktuur). Kuna erinevate värvitarnijate puhul võivad sama koodiga pulbervärvid silmnähtavalt erineda ning Teie detailidel ei tohi olla toonierinevust näiteks varasemalt värvitud detailidel, siis palume üle täpsustada ka pulbervärvi tootja (Axalta, Teknos, Arsonsisi, Akzo Nobel, Primatek jne).
  • Kauba ligikaudne kogus, kaal ning mõõdud. Broneerimisel ei ole vaja täpsustada kilogrammi või ruutmeetri täpsusega, kuid tootmisgraafiku planeerimisel on väga oluline, et broneeritud töö ei kujuneks mitu korda suuremaks algsest. Samuti – kas Teie detailid mahuvad mõõtudelt meie ahju.
  • Millisesse keskkonda Teie detailid lähevad? Sellest sõltub värviskeem. Kui teie detailidel ei ole C-keskkonnaklassi nõudmisi, piisab selgitusest – sisetingimustesse, välistingimustesse, mere äärde jne.
  • Millist pakkimist soovite? Pakume laia valikut transpordil tekkivate vigastuste või ladustamisel tekkiva mustuse eest kaitseks (kiletamine, pakkepaberiga katmine, euroalusele pakkimine, puidu või papinurkade kasutamine detailide vahel ning ka komplekteerimine vastavalt Teie saatelehele).
  • Mis kuupäeval soovite kauba tuua ja viia?
  • Kas on tarvis sertifikaati värvimistööde kohta? Sellele tuleb tähelepanu pöörata juba enne pulbervärvimist, sest peame värvimise jooksul dokumenteerima erinevaid etappe.

 

Pulbervärvimise aja broneerimisest

Kui Teil on teada, millal värvitavad detailid pulbervärvimisse tuua saate, tasub meid sellest kuupäevast kohe teavitada ning värvimise aeg broneerida. Isegi kui on oht, et broneeritud ajaks kaup kohale ei jõua, saame ikkagi pakkuda palju kiiremat tarnet võrreldes etteteatamata elavasse järjekorda toodud detailidega.

Kui Teie ettevõttel on regulaarne pulbervärvimise vajadus, soovitame broneerida regulaarse püsiaja. Nii saame nädalast nädalasse tootmisgraafiku ehitamisel Teie töö automaatselt sisse planeerida. Näiteks iga nädala esmaspäeval toote värvimata kauba ning kolmapäeva hommikuti võtate värvitud ja pakitud kauba peale. Kogu tarneahel on pingevaba ja sujuv.

Pulbervärvimise aja broneerimiseks võtke ühendust Diana Karimovaga  – diana@ral.ee või helistage tema numbril +372 508 3219

Pulbervärvimine Tallinnas Silikaltsiidi 7.

Pulbervärvi vastupidavus ja kvaliteet

Selleks, et saaksime pakkuda Teie detailidele optimaalseima värvilahenduse, peame teadma, millega on tegu ning milline saab olema detailide elukeskkond (keskkonnaklass).  Suudame pakkuda pinnakatte lahendusi sisetingimustest kuni väga agressiivsete (kõrge soolsus, niiskus  ning UV kiirgus) tingimusteni välja.  Selleks on meie värvitsehhides olemas kõik vajalik alustades survepesu ning haaveldusega ning lõpetades turvalise pakkimise ning läbimõeldud laadimisega kogenud tõstukijuhtide poolt.

Oma silm on kuningas, eriti pulbervärvimises. Palun tutvuge meie video ning tehtud tööde galeriiga. Väga loodame, et peale seda soovite meie võimalustega lähemalt tuttavaks saada. Selleks võtke ühendust Diana Karimovaga (diana@ral.ee / +372 508 3219), et leppida kokku kohtumine.

Vaata videost kuidas meil asjad toimivad.

Küsi tasuta konsultatsiooni.